ראשית, קבלו החלטה חיובית אודות רכישת פוליסת ביטוח דירה לדירה שבה אתם מתגוררים.

שנית, בדקו אם הדירה אינה מבוטחת באופן חלקי או מלא. למשל, דירות שרובצת עליהם משכנתא מבוטחות באופן חלקי על ידי הבנק, שבו נלקחה המשכנתא כאשר את הפרמיה אתם משלמים. בדירות שכורות ייתכנו מקרים שבעל הבית דאג לביטוח, אבל עובדה זו אינה פוטרת אתכם מן הצורך לבטח את הדירה.
 
שלישית, פוליסת ביטוח הדירה הינה פוליסה המורכבת מפרטים רבים. חשוב מאוד לבנות אותה בדיוק  רב ובהתאם לצרכים של המבוטח וזאת על מנת למנוע מפח נפש בעת תביעה עקב אי כיסוי ביטוחי מתאים. פנו אלינו, אנחנו נסייע לכם לבנות את ביטוח הדירה המתאים לכם. 
  
 
לבניית פוליסת ביטוח דירה והתאמת כיסויים אישית:  צרו קשר

מה מבטחים בביטוח הדירה?
ביטוח מבנה
כיסוי מפני אירועים כגון פיצוץ בלוני גז, צנרת, קצר חשמלי, שריפה, נזקי טבע, נזק בזדון, הצפה ללא-תקנה, התמוטטות קירות וגג ואפילו רעידת אדמה. 
כיסוי המבנה כולל את קירות הבית ולכל מה שמחובר חיבור של קבע לקירות. פרק זה מכסה גם את מה שנמצא בחצר (תשתיות).
 
ביטוח ערך קרקע
כיסוי לעלות ערך הקרקע המשולם בנוסף לסכום המבנה,במקרה של נזק מלא למבנה בנסיבות שאינן מאפשרות להקימו מחדש.
מיועד לדירות בבתים משותפים.
 
ביטוח תכולה
כיסוי כנגד פריצה, גניבות, שריפה, נזקי טבע, הצפה קשה, רעידת אדמה וכדומה. לכן, חברות הביטוח נוהגות לבטח דירות בביטוח כל הסיכונים שבו כלול כבר הכל, למעט ההחרגות שנקבעו מראש או במהלך הביטוח הספציפי.
 
ביטוח צד ג' 
כיסוי ביטוחי לבעלי הבית, המגן מפני חבותם החוקית בגין נזקים הנגרמים לצד ג' בתוך הבית ובסביבתו.
לדוגמא: אם הפרגולה שמותקנת במרפסת ביתכם עפה למטה ופוגעת בשכן; אם עציץ נופל מחלון ביתכם ופוגע בעובר-אורח; אם דייר עובר במדרגות ומחליק ליד דלת הבית בשל ריצפה רטובה - כל אלה עלולים לתבוע אתכם על נזקי גוף שקרו להם. שלא לדבר על שכנים בצמוד לכם שיש אצלם נזילה שמקורה בדירתכם, או שאש שפרצה אצלכם בבית כילתה גם את דירתם.שולית.פרק זה ניתן לרכוש כיסוי זה גם במסגרת ביטוח מבנה בלבד.
 
ביטוח חבות מעביד
כיסוי ביטוחי לבעלי הבית המגן בפני חבות חוקית כלפי עובדי משק הבית (מטפלת, עוזר, גנן וכדומה). פרק זה מובנה בתוך פרק ביטוח התכולה.
 
ביטוח תכשיטים ודברי ערך
כיסוי מורחב לנזקים הנגרמים לתכשיטים ולדברי ערך בתוך הבית ומחוצה לו.
 
ביטוח ציוד צילום
כיסוי מורחב לציוד הצילום הביתי והמשפחתי מפני נזקים הנגרמים לו בבית או מחוץ לבית.
 
פעילות עסקית בדירה
הרחבה ביטוחית מיוחדת, המיועדת בעיקר לעצמאים המנהלים פעילות עסקית בחלק של הבית. פעילות זו דורשת ביטוח מיוחד ומוגדר מכיוון שאינה מכוסה בביטוח דירה רגיל.
 
ביטוח רעידת אדמה ונזקי טבע
כיסוי ביטוחי לתכולת הבית ולמבנה מפני נזקים הנגרמים עקב רעידות אדמה ואירועי טבע נוספים.

חשיבות הערכת תכולת הבית ע"י שמאי
לא פחות חשוב הוא ללוות את מלאכת ביטוח הדירה בהערכת שמאי. כך יובטח לכם שבעת קרות אירוע לא תגלו כי פוליסת ביטוח הדירה שלכם נמצאת בתת-ביטוח וכי בעצם רכשתם כיסויים זולים מאלה שאתם זקוקים להם. שמאי יעריך את הרכוש, יעריך תכשיטים, יהלומים, תמונות, שטיחים ושאר חפצים אישיים שאתם תבקשו עבורם כיסוי מלא למקרה שתצטרכו לקנות חדשים.

ביטוח דירה

home8, home, house, building
 
כל הזכויות שמורות קלרונים סוכנות לביטוח (2003) בע"מ    //    קק"ל 23 קריית מוצקין    //    טלפון: 04-8710364    //   נייד: 050-5242559